обчисліть кількість речовини води , якак прореагує із сульфур 6 оксидом масою 24 г з утворенням

сульфатної кислоти(будь ласка дуже треба)

Ответы на вопрос

Отвечает Цаплюк Владимир.

Відповідь:

n(H2O) = 0,3 моль

Рішення:

m(SO3) = 24 г

n(H2O) = ?

SO3 + H2O = H2SO4

n(SO3) = m / M = 24 г / 80 г/моль = 0,3 моль

n(H2O) = n(SO3) = 0,3 моль