А) взаємодії між розчинами ферум (III) хлориду і натрій гідроксиду; б) горіння водню в кисні; в)

між цинком і сульфідною кислотою.

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3 + 3NaCl

2H2 + O2 = 2H2O

Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2