Визначте о'бєм водню (у літрах), який необхідний на повне гідрування етину об'ємом 0,5л. У

відповідь впишіть лише число.

Ответы на вопрос

Отвечает Полозов Антон.

C2H2 + 2H2 = C2H6

V(H2) = V(C2H2) * 2 = 0.5 * 2 = 1 л

Відповідь: 1.