відносна густина деякого газу за воднем дорівнює 24. молекула газу складається з трьох однакових

атомів. напишіть протонне число атома цього хімічного елементу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Данил.

Отже, M(газу)/M(H2) = 24.

Тобто M(газу)/2 = 24.

M(газу) = 48

Ar(елем.) = 48/3 = 16 (Оксиген, а газ - О3, озон)

Число протонів = атомний номер = 8