Обчислити масу H2O має об'єм 22,4л.


Ответы на вопрос

Отвечает Листратенко Ксения.

Ответ:

Объяснение:

n(H2O) = V(H2O) / Vm = 22,4 л / 22,4 л/моль = 1 моль

m(H2O) = n * M = 1 моль * 18 г/моль = 18 г