2. Який об'єм займає 4,42 гамоніаку (NH3)?ПО МОЖІТЬ ПЖ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кутищева Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(NH3)=4,42 г

V(NH3)-?

Розв*язок:

Знаходимо кількість речовини NH3 за формулою:

n=m/M , де  M(NH3)=14+3×1=17г/моль

n(NH3)=4,42г / 17г/моль = 0,26 моль

Знаходимо об*єм амоніку за формулою:

V=n×Vm, де Vm=22,4 л/моль (н.у.)

V(NH3)=0,26моль × 22,4л/моль =5,82 л

Відповідь: V(NH3)=5,82 л