8.Визначте масові частки карбону і гідрогену в молекулі циклобутану.


Ответы на вопрос

Отвечает Траут Антон.

Ответ:

Объяснение:

C4H8

Mr(C4H8)=4×Ar(C)+8×Ar(H)=4×12+8×1=56

ω(C)=4×Ar(C) / Mr(C4H8)=4×12/56=0,857 або 85,7 %

ω(H)=8×Ar(H) / Mr(C4H8)=8×1/56=0,143 або 14,3 %

Відповідь: ω(C)=85,7 %, ω(H)=14,3 %