Визначити кількість речовини елемента якщо його кількість атомів становить 48*1023​


Ответы на вопрос

Отвечает Горин Макар.

Ответ:

7.97 моль

Объяснение:

n(в-ва) = N/NA = 48*10^23/ (6.02 * 10^23) = 7.97 (моль) ;