Закінчіть схеми хімічних реакцій: а) Барій оксид + вода -б) Сульфур(ІV) оксид + вода –в)

Купрум(11) оксид + ортофосфатна кислотаг) Натрій гідроксид + Карбон(ІV) оксид —д) Літій оксид + Нітроген (V) оксид​

Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Татьяна.

Объяснение:

BaO+H2O=Ba(OH)2

SO2+H2O=H2SO3

3CuO+2H3PO4=Cu3(PO4)2+3H2O

2NaOH+CO2=Na2CO3+H2O

Li2O+ N2O5=2LiNO3