СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Установіть відповідність між вихідними речовинами, продуктами

реакцій та типами даних реакцій: А. С2Н2 + Cl2  1. СО 2 +Н2О I. Хлорування Б. С2Н4 + Н2О  2. ( - СН2 – СН2 ) n II. Гідрування В. п С2Н4  3. С2Н5ОН III. Окиснення Г. С5Н10 + О2  4. С2Н2Cl2 IV. Полімеризація

Ответы на вопрос

Отвечает Пермяков Николай.

Ответ:

Объяснение:

А. С2Н2 + Cl2=С2Н2Cl2 Хлорування

Б. С2Н4 + Н2О=C2H5OH Гідрування

В.  n С2Н4=( - СН2 – СН2 ) n Полімеризація

Г. 2C5H10 + 15O2 = 10CO2 + 10H2O  Окиснення

Відповідь: А-4-І ; Б-3-ІІ ; В-2-ІV ; Г-1-ІІІ