9. Дано перелік речовин: алюміній оксид, натрій гідроксид, сульфур(УІ) оксид, цинк, калій

хлорид(КСІ).З якими із цих речовин реагуватиме сульфатна кислота? Напишіть рівняння цих реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Сагындыков Тахир.

Ответ:

Объяснение:

Al2O3 + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2O

2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O

Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2