Обчислити масу 448 літрів вуглекислого газу. об'єм виміряно за н.у​


Ответы на вопрос

Отвечает Бурмистрова Арина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(CO2) = 448 л

Vm=22,4 л/моль

M(CO2) = 44 г/моль

Найти

m(CO2)

n(CO2) = V(CO2) / Vm = 448 / 22,4 = 20 моль

m(CO2) = n * M = 20 * 44 = 880 г