Змішали 350 г розчину сахарози з масовою часткою сполуки 15 % і 500 г розчину сахарози з масовою

часткою сполуки 45 %. Обчисліть масову частку вуглеводу в утвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Бурматов Денис.

Ответ:

9,8 % для моїх даних (подставьте свои данные и решите по тому же принципу)

Объяснение:

Дано:

m1 = 370 г

m2 = 460 г

w1 = 7 %

w2 = 12 %

Знайти:

m3 - ?

За формулою w = m речовини / m розчину, тоді m речовини = m розчину * w

m1 = 370 * 0,07 = 25,9 г

m2 = 460 * 0,12 = 55,2 г

Маса сахарози в новоутвореному розчині:

m3 = m1 + m2 = 25,9 + 55,2 = 81,1 г

Маса новоутвореного розчину:

m3 = m1 + m2 = 370 + 460 = 830 г

Масова частка вуглеводу в утвореному розчині:

w = m3/m розчину * 100% = 81,1 г/830 г * 100 % = 9,8 %