17. Складіть рівняння реакцій між сульфур(ІV) оксидом та: а) водою;б) калій оксидом;в) натрій

гідроксидом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Можайко Даша.

Ответ:

Объяснение:

SO2 + H2O = H2SO3

SO2 + 2KOH = K2SO3 + H2O

SO2 + 2NaOH = Na2SO3 + H2O