Визнач масу води у розчині, масою 152 г, якщо у ньому міститься 27 г солі: 1.125 2.130 3.123


Ответы на вопрос

Отвечает Добрынин Федор.

Ответ:

Объяснение:

1) 125

m(води)=m(р-ну) - m(р.р.)=152 г -27 г =125 г