Обчислiть об'єм, що займає пропан(С3Н8) масою 132 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Стрига Михаил.

Відповідь:

V=7.46

Пояснення:

Дано:

m(c3h8)=132 г

Знайти:

V=?

Розв'язання

n=m/M

n=132/44=3

V=n*Vm

V=3*22,4=7.46