Сульфур (VI) оксид масою 40 г розчинили у воді об’ємом 205 мл. Обчисліть масову частку кислоти в

одержаному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Фарбей Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 40 г

V(р-ля) = 205 мл = 205 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 40 + 205 = 245 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 40 / 245  *100% =16%