До розчину масою 90 г з масовою часткою солі 5% долили розчин масою 60 г з масовою часткою солі

10%. Визначте масу солі й води в новому розчині. Яка масова частка солі в утвореному розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Смакотина Наташа.

Ответ:

Объяснение:

w(солі) = m(солі)/m(розчину)× 100%

m1(солі)=90×0.05=4.5г

m2(солі)=60×0.10=6г

m(cолі)= 4.5+6=10.5г

m3(розчину)=90+60=150г

m(води)=m(розчину)-m(солі)=150-10.5=139.5г

w(cолі)=10.5/150×100%=7%