Напишіть рівняння можливих реакцій розведеної сульфатної кислоти з речовинами: купрум (11)

гідроксид, нітроген (v) оксид, барій хлорид, цинк нітрат, нікель (II) оксид, фосфор (ІІІ) оксид, алюміній, срібло.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дремин Иван.

Ответ:

Объяснение:

Cu(OH)2 + H2SO4 = CuSO4 + 2H2O

BaCl2 + H2SO4 = BaSO4↓ + 2HCl

NiO + H2SO4 = NiSO4 + H2O

2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2↑