Допоможіть будь ласка дуже потрібно зараз !!!!!!Кількість речовини сульфатної кислоти масою 9,8 г

складає:0,1 моль0.2 моль0,3 моль0,4 моль0,5 моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорина Алёнушка.

Ответ:

відповідь на фотографії..........


Отвечает Слизова Кристина.

Ответ:

0.1 моль

Объяснение:

n=m/M

M(H2SO4) = 1.2+32+16*4=98 г/моль

n= 9,8г/98г/моль=0,1 моль

Відповідь : n(H2SO4)=0,1 моль