СРОЧНО!!! написати рівняння, як здійснити перетворення іназвати продукти кожної реакції.C → CO 2

→ Na 2 CO 3 → CaCO 3 → H 2 CO 3 → H 2 SiO 3

Ответы на вопрос

Отвечает Семенюк Іванна.

Ответ:

C + O2 = CO2 - Оксид углерода

CO2 + NaOH = Na2CO3 + H2O - карбонат натрия

Na2CO3 + Ca(OH)2 = CaCO3 + NaOH - Карбонат кальция (Мел)

Как получить из соли кислоту, я не знаю (угольная кислота)

H2CO3 + Na2SiO3 = H2SiO3 + Na2CO3 - Кремниевая кислота