Завдання: Обчислити маси кухонної солі NaCl і води, потрібні для приготування 10 кілограмів

розчину з масовою часткою солі 0,02.​

Ответы на вопрос

Отвечает Недовесов Никита.

Ответ:

m(NaCl)=0,2кг

m(H2O)=9,8кг

Объяснение:

W=mречовини/mрозчину

mреч.=W*mрозч.

m(NaCl)=0.02*10=0.2кг

m(H2O)=10-0.02=9,8кг