Складіть рівняння химічних реакцій: Карбон(IV) оксид+вода;Магній гідроксид+сульфат; Купрум(II)

гідроксид=t°; Аргентум нітрат+натрій хлорид?

Ответы на вопрос

Отвечает Гандзюк Вітя.

Ответ:

CO2 + H20 = H2CO3

Mg(OH)2 + SO4 = MgSO4 +H2O

Cu(OH)2 = CuO + H2O

AgNO3 + NaCl = AgCl + NaNO3