Як добути з барій хлориду: а) барій карбонат; б) аргентум хлорид? Складіть рівняння

реакцій.​СРОЧНООО ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Вольф Арина.

а) барій карбонат

BaCl2 + Na2CO3 = 2NaCl + BaCO3↓

б) аргентум хлорид

BaCl2 + 2AgNO3 = Ba(NO3)2 + 2AgCl↓