До розчину солі масою 400 грам з масовою часткою солі 20% додали 100 грам води. Визначити масову

частку солі в утвореному розчині. СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Маляров Саня.

Ответ:

Масова частка солі в утвореному розчині – 16%

Объяснение:

400*0,2=80г – солі

400+100=500г – води в утвореному розчині

80/500=0,16=16% – масова частка солі в утвореному розчині