обчисліть яка кількість речовин і маса натрій сульфату утворюється при взаємодії 5 моль натрій

гідроксиду з сульфатною кислотою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

    5 моль                                Х моль, Хг

  2NaOH      +     H2SO4   =   Na2SO4    +   2H2O

n=2 моль                                n=1 моль

5 моль  NaOH   -   Х моль  Na2SO4

2 моль  NaOH   -   1 моль  Na2SO4

n(Na2SO4) = 5 * 1 / 2 = 2,5 моль

m(Na2SO4) = n * M = 2,5 моль * 142 г/моль = 355 г