Нужна ваша помощь Яку масу соли треба розчинити у 45 г воды,щоб одержаты 10 % розчину.


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Вика.

Ответ:

m(ро-ка)-45г

w-10%=0,1

Знайти:

m(розч)-?

розв'язок:

m(р.р)-0,1×45=4,5

m(розч)-45+4,5=49,5