ПОМОГИТЕ ПЖ ДАЮ 30 БАЛЛОВ!!! 3.Яка маса солі міститься в 120 г 10%-го розчину? 4. Обчисліть масу

солі в 60 г 5%-го розчину.

Ответы на вопрос

Отвечает Масленникова Арина.

Ответ:

3-12 г

4-3г

Объяснение:

3).m(розчину)=120 г

w(солі)=10%=0,1

m(солі)-?

Рішення

m(солі)=w(солі)*m(розчину)

m(солі)=0,1*120=12(г)

4).m(розчину)=60г

w(солі)=5%=0,05

m(солі)-?

Рішення

m(солі)=w(солі)*m(розчину)

m(солі)=0,05*60=3(г)