З. Здійснити перетворення, вказавши тип реакцій: барій - барій гідроксид - барій карбонат - барій

хлорид - барій нітрат . 4. Який об'єм вуглекислого газу необхідно пропустити через 200г 4% розчину натрій гідроксиду , щоб утворилася середня сіль. пж

Ответы на вопрос

Отвечает Глущенко Саша.

Ответ:

Объяснение:

ВаО + Н2О = Вa(ОН)2 + Н2

Вa(ОН)2 + Н2СО3 = ВaСО3 + Н2О

ВaСО3 + 2HCl = BaCl2 + H2CO3

BaCl2 + 2HNO3 = Ba(NO3)2 + 2HCl