1.Складіть рівняння реакцій нейтралізації, в результаті яких утворюються солі: натрій ортофосфат,

ферум(ІІІ) сульфат, калій хлорид. 2. Які гідроксиди відповідають таким амфотерним оксидам: BeO, ZnO, Fe2O3, Al2O3, Cr2O3?

Ответы на вопрос

Отвечает Толоконина Алёна.

Ответ:

3NaO + H3PO4 = Na3PO4 + 3H2O

Fe2O3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 3H2O

K2O + 2HCl = 2KCl + H2O

BeO=Be(OH)2

ZnO=Zn(OH)2

Fe2O3=Fe(OH)3

Al2O3=Al(OH)3

Cr2O3=Cr(OH)3