СРОЧНО 5. Обчислыть об'єм вуглекислого газу і водяної пари, які утворюються при згоранні 3л.

ацетилену

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Антон.

Ответ:

Объяснение:

    3 л                                       Х л                    Х л

  2C2H2      +     5O2    =      4CO2      +      2H2O

n=2 моль                            n=4 моль             n=2 моль

Vm=22,4 л/моль            Vm=22,4 л/моль    Vm=22,4 л/моль

V = 44,8 л                       V =89,6 л                 V = 44,8 л

3 л  С2Н2   -   Х л   СО2

44,8 л  С2Н2  -  89,6 л  СО2

V(CO2) = 3 * 89,6 / 44,8 = 6 л

3 л  С2Н2   -   Х л   Н2О

44,8 л  С2Н2 - 44,8 л  Н2О

V(H2O) = 3 * 44,8 / 44,8 = 3 моль