Написати рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити перетворення Cu CuO CuCl2 Cu(OH)2 CuSo4​


Ответы на вопрос

Отвечает Мацько Софья.
Cu+O2=CuO2 - сполучення
CuO+2HCl=CuCl2+H2O - обміну
CuCl2+2KOH=Cu(OH)2+2KCl - обміну
Cu(OH)2+H2SO4=CuSO4+2H2O - обміну