Сульфатна кислота масою 100 г прореагувала з барій хлоридом масою 100г з масовою часткою домішок

3%. Визначте масу осаду​

Ответы на вопрос

Отвечает Волошина Милана.

Ответ:

Вот ответ

Объяснение:

Дано

Даноm(H2SO4) = 49 г

Даноm(H2SO4) = 49 гНайти

Даноm(H2SO4) = 49 гНайти m(BaSO4)

Даноm(H2SO4) = 49 гНайти m(BaSO4)H2SO4 + Ba(NO3)2 = BaSO4 + 2HNO3

Даноm(H2SO4) = 49 гНайти m(BaSO4)H2SO4 + Ba(NO3)2 = BaSO4 + 2HNO31) n(H2SO4) = m(H2SO4) / M(H2SO4) = 49 / 98 = 0,5 моль

Даноm(H2SO4) = 49 гНайти m(BaSO4)H2SO4 + Ba(NO3)2 = BaSO4 + 2HNO31) n(H2SO4) = m(H2SO4) / M(H2SO4) = 49 / 98 = 0,5 моль2) n(BaSO4) = n(H2SO4) = 0,5 моль

Даноm(H2SO4) = 49 гНайти m(BaSO4)H2SO4 + Ba(NO3)2 = BaSO4 + 2HNO31) n(H2SO4) = m(H2SO4) / M(H2SO4) = 49 / 98 = 0,5 моль2) n(BaSO4) = n(H2SO4) = 0,5 моль3) m(BaSO4) = n(BaSO4) x M(BaSO4) = 0,5 x 233 = 116,5 г