Запишіть у зошити схеми реакцій взаємодії карбон(ІV) оксиду, сульфур(VІ) оксиду, нітроген (V)

оксиду та фосфор(V) оксиду з водою та перетворіть їх на рівняння.

Ответы на вопрос

Отвечает Яушев Никита.

Ответ:

6CO2 + 6H2O = C6H12O6 + 6O2

SO3 + H2O = H2SO4

N2O5 + H2O = 2HNO3

P4H10 + 6H2O = 4H3PO4

Объяснение: