Калій карбонат m=17,25г+ Кальцій хлориду=Осад m=?г ; Рівняння реакцій:.....; Кількість речовин

Калій Карбонату:....;Маса Осаду:.....​

Ответы на вопрос

Отвечает Мазур Ярослав.

Дано:

m(K2CO3) =17,25г

Найти:

m(CaCO3) -?

Решение:

K2CO3+CaCl2=CaCO3 +2KCl

n(K2CO3) =m/M=17,25г:138г/моль=0,125моль

M(K2CO3) =39*2+12+16*3=138г/моль

n(K2CO3)=n(CaCO3)=0,125моль

m(CaCO3)=n*M=0,125моль*100г/моль=12,5г

M(CaCO3) =40+12+16*3=100г/моль