Доберіть коефіцієнти в схемах реакцій.Укажіть реакції сполучення і розкладу А)

Cu(OH)2-->CuO+H2OБ)HgO-->Hg+O2B) K+O2->K2OГ)C3H6+O2-->CO2+H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Дюков Антон.

Ответ:

Объяснение:

Cu(OH)2 =CuO + H2O    (разложение)

2HgO = 2Hg + O2 (разложение)

4K + O2 = 2K2O  (соединение)

2C3H6 + 9O2 = 6CO2 + 6H2O