Яка маса солі утвориться при взаємодії 40 г натрій гідроксиду з хлоридною кислотою?​


Ответы на вопрос

Отвечает Крестовоздвиженская Снежана.

Ответ:

58.5

Объяснение:NaOH+HCl=NaCl+H2O

m(Na(OH))=40г

m(NaCl)- ?

                                             n=m\M

                                              M(NaOH)=40г\моль

                                                n=40\40 = 1 моль

                  M(NaCl)=58.5 г\моль

m=n * M

n(NaOH):n(NaCl)=1:1

m(NaCl)= 1*58.5=58.5