Яка маса води утвориться під час взаємодії натрій гідроксиду з 112 л карбон 4 оксиду​


Ответы на вопрос

Отвечает Азизов Данила.

Ответ:

M(KOH) = 112 г. 2KOH + H2SO4 = K2SO4 + 2H2O. n(KOH) = n(H2O). n(KOH) = m(KOH) / M(KOH) = 112 / 56 = 2 моль. n(H2O) = 2 моль. m(H2O) = M(H2O) * n(H2O) = 18 * 2 = 36 г