СКЛАДІТЬ РІВНЯННЯ РЕАКЦІЙ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ ТАКИМ ПЕРЕТВОРЕННЯМ BaO>BaCl2>BaSo4


Ответы на вопрос

Отвечает Марцевая Юля.

Объяснение:

1) Ba+O2= BaO2

2)BaO+2HCl=BaCl2+H2O

3)BaCl2+H2SO4=BaSO4+2HCl