Приготувати 120г розчину з масовою часткою цукру 15%​


Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Арсений.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 120 г

W(в-ва) = 15%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 120 * 15 / 100% =18 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 120 - 18 = 102 г