Завдання. Приготуйте 300 г розчину кухонної солі з масовою часткою розчиненої речовини 20%

Послідовність дій 1. Обчислюю масу солі і об'єм води, які необхідно взяти для приготування даного розчину ( оформити як розв'язок задачі) Дано m(розчину) = 300 г W =20% Знайти m(солі) - ? V(води) - ?

Ответы на вопрос

Отвечает Васютенко Роман.

Ответ:

m(солі)=300*20%=60грамм

w(води)=240/300*100%=80%