Знайти масу солі і води які треба взяти щоб виготовити 150 грн. розчину з масовою часткою солі 8%


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Объяснение:

1) знаходимо масу солі

m= 150*0,08=12г

2) знаходимо масу води

m=150-12= 138г:1г/мл=138 мл