Помогите срочно, даю 50 очков складіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійсніти такі

перетворення : a) C -> CO2 -> CaCO3 -> CaCI2 -> Ca ( OH)2 б) метал -> основний оксид -> кислота -> сіль​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

а) C + O2 = CO2

CO2 + CaO = CaCO3

CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + CO2 ↑+ H2O

CaCl2 + 2NaOH = Ca(OH)2 + 2NaCl

2) 4K + O2 = 2K2O

K2O + H2O = 2KOH

KOH + HCl = KCl + H2O