При взаємодії магнію із сульфатною кислотою Виділяється водень об'ємом 4,48 л (н. у.). Якамаса

магнію вступає в реакцію?​

Ответы на вопрос

Отвечает Байжомартов Ерлан.

Дано:

V(H2) =4,48л

Найти:

m(Mg)=?

Решение :

Mg+H2SO4=MgSO4+H2

n(H2) =V/Vm=4,48л:22,4л/моль=0,2моль

n(H2)=n(Mg)=0,2моль

m(Mg) =n*M=0,2моль*24г/моль=4,8г

M(Mg)= 24г/моль