Яку масу солі і води необхідно взяти для приготування 80г розчину з концентрацією 10%? Срочно!!! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кротова Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 80 г

W(в-ва) = 10%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 80 * 10 / 100% = 8 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 80 - 8 = 72 г