Обчисліть об'єм азоту необхідний для добування амоніаку nh3 кількістю 0.6моль.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Саша.

Ответ: 6,72 л

Дано:

n(NH3) = 0,6 моль

V(N2)-?

Объяснение:

Складаємо РХР:

3H2 + N2 = 2NH3

З РХР бачимо, що n(N2) = 0,5n(NH3)

n(N2) = 0,5*0,6 моль = 0,3 моль

Vm = 22,4 л/моль

V(N2) = n(N2)*Vm = 0,3 моль*22,4 л/моль = 6,72 л

Відповідь: 6,72 л