У 150 г води розчинили 30 г солі. Обчисліть масову частку солі в розчині.​помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Куранова Тома.

m(p-p) = m(cоли) + m(Н₂О) = 30 + 150 = 180 г

Массова частка солі в розчинні:

ω = [m(cоли)/m(p-p)] * 100 = (30/180)*100 = 16,67%