Знайдить обем хлору необхідний для добування ферум 3 хлориду масою 65г


Ответы на вопрос

Отвечает Поболь Артём.

2FeCl3= 2Fe + 3CL2   
n(FeCl3)= m;M=62; 162.5=0.4 
M(FeCL3)= 162
n(Cl2)=0.6
V(Cl2)=n*Vm=0.6*22.4=13.44