Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення: a) Zn -> ZnO

->Zn(NO3)2 -> Zn(OH)2->BaZnO2​

Ответы на вопрос

Отвечает Блок Богдана.

Ответ:

1) Zn + O2=ZnO

2)ZnO+2HNO3=Zn(NO3)2+h2O

3)Zn(NO3)2 + 2NaOH = Zn(OH)2 + 2NaNO3

4)Zn(OH)2 + Ba(OH)2 = BaZnO2 + 2H2O

Объяснение: