Обчисліть, у скільки разів масова частка Оксигену відрізняється від масової частки Кальцію у

кальцій оксиді

Ответы на вопрос

Отвечает Цымбал Даша.

Ответ:

Масова частка Ca більша на 42 рази від масової частки O в СаО

Объяснение:

CaO

W = n×Ar/Mr ×100%

M(CaO)=1×40+1×16=56

W(O)= 1×16/ 56 = 0,29 або 29%

W(Ca)=1×40/ 56 ×100%= 0,71 або 71%